İsmini; parlak sarı çiçekleri ve tüyden küreleri olan, ”karahindiba” olarak da bilinen bitkilerden alan ve hafif bir esintide bile uçuşarak çevreye yayılan radika; ”atölye radika” için, özel hatıraları vurgulayan, kişiye özel bir ilham kaynağı. Yaratıcı birikimi ve envai çeşit renkli deneyimi arkasına alarak, internet dünyasına kepenklerini açan Atölye Radika; mutluluğun detaylarda saklı olduğunu biliyor ve özel günlerin kalıcı hatırası olan hediyeler için; el yapımı, eşi benzeri olmayan, özenli seçenekleri ile; kutlamaları bahane haline getiriyor. Peki Atölye Radika’ da; birbirine benzeyen ve tükenmek bilmeyen internet siteleri arasında, sizi hummalı araştırmalar yapmak zahmetinden kurtaran, özgün ve farklı neler var; özel günleriniz için tasarlanan ki; buna tartışmasız, hayatınızda en heyecandan kalbinizin yerinden fırlayacağını hissettiğiniz gün, düğün gününüz de dahil; davetiyeler, gelin buketleri, nikah şekerleri, nişan hediyeleri, babyshower hediyeleri, doğum günü, yılbaşı ve özel gün tebrik hediyeleri.. En güzel tarafı ise; anlam yüklediğimiz günler arttıkça, tarihleri ölümsüzleştirmek konusunda; Radika tasarımcıları Seda Hanım ve Alev Hanım’ ın zevk sahibi fikirleri ve de maharetli elleri ile; siparişlerini heveslerini katarak, itinayla yapıyor olmaları.

Davetiye ve Davetiye Setleri
radika DVTY-015RADİKA DVTY-018
Kişiye özel hazırlanan davetiyeler, farklı tasarımlara uygun zarflarla ya da tercihe göre zarfsız teslim edilmektedir. Arzu edilirse; hoş geldiniz kartı ve masa numarası ile birlikte set olarak da tasarlanabilen davetiyeler, tek veya çift yüzünde baskı şeklinde hazırlanabilmekte. Özgün tarafı; hayal gücünüz ve yaratıcılığınız ile sınırlı olması, yani siz; gözünüzde canlandırdığınızı, hayalinizden geçeni söylüyorsunuz, Radika; kolları sıvayıp, atölyesine giriyor ve hayata geçiriyor; geçirirken de iletişimi ihmal etmiyor, an ve an süreci takip etmenizi sağlıyor ve paniğe, tedirginliğe, nahoş sürprizlere asla mahal vermiyor.

Gelin Buketleri

Damadın asla anlam veremediği, ancak gelinin; davetli hediyeleri kadar, hatta daha bile fazla, anlam yüklediği, o miladi nikah gününün nefesini tuttuğu; heyecanını ve mutluluğunu taşıyan renk renk gelin buketleri.. Atölye Radika’ daki farklı imtiyaz; gelin buketlerinin, hatıraları ve renkleri solmadan, yıllarca saklanabiliyor olması. Yaşasın yapay çiçekler!!! Peki bizler için ”gelin buketi” neden bu kadar önemli? Çünkü; gelin adaylarının, en sevdiği çiçeklerden ve renklerden oluşan buketler, gün boyu fotoğraflarda ve ”kabul ediyorum” derken; elinden düşürmediği yegane aksesuarıdır. Üstelik; Atölye Radika damat adaylarını da unutmuyor, ikilinin romantik günlerinde uyumu elden bırakmaması için, yaka çiçekleri de tasarlıyor.

Bebek&Doğum Hediyeleri
radika bebek C50G-166radika bebk KSCVL-015
Bir bebeğin geliş haberini taşıyan hediyeleri hazırlamak ve çiçeği burnunda, heyecanlı anne adaylarına, tasarımları ile eşlik edebilmek; Atölye Radika için, kuşkusuz ki işin en keyifli tarafı. İyi dilekler, güzel temenniler eşliğinde paylaşılan bu hediyeler; kokusu ile huzur taşırken, renkleri ile de neşe saçıyor. Tüm hediye modelleri; kişiye özel detaylar ile özenle hazırlanıyor, kullanılan şeker, draje, lavanta gibi içerikler veya kurdele, püskül, dantel, çiçek gibi malzemeler; tercihinize göre belirleniyor, son aşamada ise; hediyelere, yazmasını istediğiniz mesajın iliştirildiği etiket/kartlar ekleniyor.

Davet Hediyeleri

Söz, nişan, kına, bekarlığa veda, nikah veya düğün; özel günlerin hatırasını taşıyan ve detayları ile, farklılık yaratan davet hediyeleri; tek düze fikirlerden sıkılmış ve arayış içerisinde olan, biz detay severler için; çeşit çeşit, renk renk seçenekleri ile arzı endam ediyor.
radika nişan hediyeleri TMM-019tealight mum TMM-014

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...