Uluslararası renk otoriteleri 2015′ e göz kırpan kartela renklerini açıkladı ve dekorasyon lügatımıza uçsuz bucaksız Kadet Maviyi, ana renk olarak yerleştirdi. Kadet Mavinin sol gösterirken sağdan sürpriz yapan tarafı; ilk görüşte modern mobilya ve de tasarım objeleri için biçilmiş kaftan olduğunu düşündürürken; istenildiği zaman rustik dokunuşlara da izin verebiliyor, yaşam alanlarımızın dekor dergilerinden fırlamış gibi görünmesini sağlayabiliyor olması. Yaz temalı dekorasyon rengi denildiğinde ilk akla gelen renklerden mavinin, ayrım gözetmeksizin favorim olan onlarca farklı tonundan kadet mavi; bu sene yıldızı parlayanlardan. Tropik bir adada yaşıyormuşuz hissi uyandıran ve taze enerjiyi içimize işleyen mavinin kadet hali; sıcak aylara serin dokunuşlar sloganından yola çıkıyor ve griden, turkuaza uzanan, kimi zaman ışıkla dans eden bukalemun tonları ile dekorasyon tercihimizde uygulamaktan heyecan duyacağımız renk geçişlerine de imkan sağlıyor.

blue-camo-bedroom-ideas inspiration-blue-paint-for-bedroom-with-light-blue-paint-bedroom-9-light-blue-paint-bedroom
Sabah güneşi kıymetlidir, enerji verir, güne merhaba deme sebebidir; o halde kadet maviyi krem rengi ince keten ya da poplin tüllerle kombinlemek, dekorasyonun ışıltısı üzerinde tüyolarından. Buarada ihmale getirmeden; perdeleri tamamen açmak yerine kapalı tutarak, ışığın içeride hafif loş bir efekt oluşturmasına izin verin, hem ortamdaki hataları ustalıkla gizlediğinizi, hem de içeride naturalleştirilmiş, romantik bir etki de yarattığınızı farkedeceksiniz.
0ebd77f6579351c15e34b154c3388c50 hbx-blue-library-wall-panels-0212-harper11-lgn b1ed018157611b12e39775dd8c193284 b2eeab73ebf520210be6c8fc3d459fd4 (1) Jeffrey-Bilhuber-House-Beautiful-Julian-Wass-16 Thom-Filicia-Dark-Indigo-Blue-Wall-Colour Best-7-Blue-Bedroom-Design-Ideas-with-Contemporary-Decor-2 Colors-for-Small-Rooms-2 mavi-home-ofis-mobilyalari Mavi_beyaz_kl_2
Peki ya tüm çiçekleri bembeyaz bir sehpada, bereketi ile güneşten nasibini alan bir pencere önüne yerleştirerek, hem onları naturel ışıkla beslesek, hem de bir dekorasyon gurusu olup çıksak. Ya da niyetimiz mavinin kadet halini daha da yuvarlak içine almaksa; onu cüretkarca koyu mavi ve lacivertle belirginleştirmekten tereddüt etmesek, hatta daha da ruh katıp; etnikleştirsek, hasırlandırsak, naturellik katsak.
Colorful-Details çatı+arası+mutfak+dekorasyonu açık 435b80788c28b7b3116baa12f5d54277 açık interior-wonderful-ikea-interior-design-idea-round-white-coffee-table-white-gray-brown-armchairs-and-black-pendant-lights-lavish-ikea-interior-design-ideas
Modern ya da klasik sizi hiç zorlamadan, canınızın istediği her renkle bütünlük oluşturabilen, yaşam alanlarımıza ferahlık enjekte eden beyazın; kendimizi bildik bileli ekürisi sert mizaçlı, asilzade renklerden siyah, yumuşak ve derin renklerden de mavi değil midir? O halde maviye beyaz katmak, risk gözetmeksizin başvurabileceğimiz en sahil kenarı, ışığı üstünde, dingin, İskandinav tüyolardan olmaz mı sizce de..
slate-blue-wood-trim blue-livingroom-remodeling4

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...