Aynanın karşısında dakikalarca uğraşılmış, kuaförden 5 dakika önce çıkmış görünen, buklesi belirgin, düğün saçı modeli olarak da mübalağası yapılan, maşalı saçlara inat; bu sene moda naturellikten, yataktan kalkıp 10 dakikada hazırlanılmış görünümlü, özgüvenli, serbestçe uçuşan dalgalardan yana. Üstelik bir de ismi var; boho tarzı saçlar. Uygulaması ise neden popüler olduğunu kanıtlarcasına kolay.

34128909645676626_3Bx3fjq0_c1 dalgali-sac-kesimi-ve-modelleri
Önce nemli saçınıza şekillendirici bir sprey sıkıyorsunuz, fön makinesiyle kuruturken köklere gidildikçe; şekil ve hacim kazandırmak için ellerinizi kullanıyorsunuz. Buradaki gözden kaçırmamamız gereken, esaslı nokta; kusursuz ve düzgün görünmesi için kesinlikle uğraşmamak, aksine dağınık göründükçe; doğru yol üzerinde ilerlediğimizi hissetmek.
saç14 images (2)
İkinci aşamada naçizane önerim; tek bir tuşa basarak, rahatından taviz vermeyen ve şezlong mevsimi dalgalar yaratmak için kullanılan saç maşalarından illaki bir tane edinmek. Kendi kendinizin saç tasarımcısı olmanızı sağlayacak bu pratik buluşu uygulamanızdan hemen öncesinde ise; kıskacı saçınızın uçlarından beş santim kadar yukarıya doğru yerleştirin ki; dalgalarınız yıka ve çık formunda bir doğallıkla, size 2015 kapak kızı görünümünü verebilsin.
2017-Dalgalı-saç-modelleri1 2013-Dalgalı-Saç-Modelleri
Üçüncü ve son aşamaya geldiğimizde ise; bir parça daha şekillendirici sprey sıkarak ya da kuru şampuan ekleyerek saçınızda arzu ettiğiniz dağınık dalgalı görünümü pekiştirmiş, bir nevi makyajın kalıcılığını arttırmak amacı ile gözlerinizi kapatıp, yüzünüze sıktığınız sabitleyiciyi saçlarınızda uygulamış gibi olursunuz. Tek ihmale gelmemesi gereken ufacık detay; ürünü çok fazla sallamadan püskürtmek. Aksi takdirde; kuru şampuanın pudra yapısı, saçınıza çok fazla gelerek, saçlarda istemediğimiz bir ağırlık yaratacaktır.Tercih etmememizin sebebi de; hedeflediğimiz modern ve naturel görünümden uzaklaşmamızı sağlayacak olmasıdır.
Mariah Carey On Set For Her New Music Video "Obsessed" uzun-dalgali
Özetle altını neon sarı ile çizmek gerekirse bu stil; bu yaz bereketi ile rastlayacağımız, geçer not alan modellerden ve %100 doğru şekilde uygulanışı için dalgaları taramamak yegane şart. Onun yerine başınızı öne atın ve dalgaları özgürlüğüne kavuşturmak için sallayın da sallayın, son noktaya gelindiğinde de ellerinizle başınızdan uçlara doğru üç dört defa tarayın. Unutmayın dalgaları fixlemek için bir gıdım şekillendirici krem kullanmak fazlası ile ihtiyacınızı karşılayacaktır. İşte şimdi doğallığı tescillenmiş dalgalarınızın tadını çıkartmak için son derece hazırsınız.
Sarah+Jessica+Parker+Long+Hairstyles+Long+FdrMHbE55E5l tessel2

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...