Eskitilmiş, antika görünümlü mobilyalar, çerçeveler, pirinç aynalar, alabildiğine danteller ve çiçeklenmiş şamdanlar… Geçmişin romantik şiirselliği; eskilerde kalmış olmaktan sıkılmış olacak ki, günümüz Romeo ve Juliet’ leri; en hafızaya kazınası günlerinde her geçen gün daha da vintage, daha da bohem, daha da rustik ve özgür.

vintage-wedding-furniture vintage 354 1 vintage-wedding-centerpieces 1 vintage-wedding-ideas.001
Ev dekorasyonu modellerinde trend haline gelen ve internette dekorasyon örnekleri olarak arattığımızda karşımıza muhakkak çıkan; çağı yakalamak için sıkboğaz edilmeye gelemeyen, zorlama olmayan, romantik, duygusal, eskilerden kim kaldı tadında, rahatlatan, yumuşatan, ruh katan vintage stil, kabına sığmıyor ve evlerden sonra düğünlerde de en mutlu eden hali ile karşımıza çıkıyor. Vintage temalı düğün ise aklınızdan geçen; eskitilmiş veya antika görünümlü masa ve sandalyeler, orta boy şamdanlar, mevsim çiçekleri, romantik tonlar, dokular ve aksesuarlar dört bir yanınızı çevreleyecek, ona gram şüphe yok.Eski kitaplar, fenerler ve olmazsa olmaz çiçeklerle renklendirilmiş masalar, vintage kokulu davetiyeler, cam kavonozlar, ince boyunlu vazolar, sarılar, pembeler, beyazlar, uçuş maviler, mintler; vintage düğünün hakkını vermek istediğimizde, bereketi ile başvuracağımız pamuk şeker detaylardan.
125616-cheap-wedding-table-decorations-5 weddbook-vintage-wedding-tables
Masa süslemesinde ayna tepsiler, üzerlerinde kavonoz veya ince şişelerde cipso çiçekler, gelinin güzelliğini kıskanan beyaz güller ve antikamsı aksesuarlar; vintage atmosfer yaratmada en sık kullanılanlar listesinden eksik edilmeyenlerden olurken; kır düğünü şansınız varsa, tereddütsüz dekoratif antika görünümlü bisiklet konuklara yol göstermek için revaşta olanlardan..
eglence-2 vinnatage images (2) mint dugun-masa-tasarimlari-12 Pink-and-Gold-Wedding-Centerpiece-Ideas-500x332
Masa çiçeklerinde tonları solmuş gülleri, yeşilliklerle veya beyazlarla bütünlemek mümkün. Yuvarkak masaların ortasındaki uzun tepsilerin üzerinde gövde gösterisi yapan ince, uzun mumluklar, eski kitaplar ve cam kavanozlarla vintage bir ahenk oluştururken; antika yanılgısı yaratan çerçeveler ile büyük ortanca demetler ve eski bavullar; düğün mekanına son dokunuşları yaparken, gözden kaçırmayacağımız ince ayrıntıları oluşturmakta. Masa numaraları için; eski görünümlü çerçeveler konsept düğününüzün yaratıcı başka bir tamamlayıcısı.
7.-vintage-einladungskarten-hochzeit-Spitze-SchönTwopaperdolls1 v large vintage-wedding-invitation_23-2147493765 p 22764297-vintage-düğün-davetiyesi-2 p kapak14 p prrokooldevbsv-b 2465-invitacion-boda-rustica3 in 2103-invitaciones-de-boda-lucky-luxe1-jpg in 2103-invitaciones-de-boda-lucky-luxe8-jpg invitacion-de-boda-de-estilo-rustico-que-combina-distintas-t-88308 invitacion-de-boda-realizada-en-papel-kraft-y-con-un-toque-d-88303 invitaciones-de-boda-estilo-vintage-con-romantica-tipografia-88305
Davetiye tercihinizde eskilerden rezerve edilmiş pullar, renk renk kalemler ve özgür ruhlu, ele avuca sığmaz el yazılarından, bereketi ile istifade edebilirsiniz. Hele dantel, cepli çatal, bıçak kılıflarını da masaya iliştirdiniz mi, sizden vintage’ ı yok, orası kesin.
vintagee images (2) evli diy-vintage-wedding-favors-handmade-vintage-gift-bag-el-yapimi-nikah-sekerleri evli unique-summer-wedding-ideas-creative-wedding-ideas-yaratici-farkli-siradisi-nikah-sekerleri evligo-blog-evlilik-fikirleri-nikah-sekeri-4 evligo-blog-evlilik-fikirleri-nikah-sekeri-7 wedding-sugars food-inspiration wedding-sugars (1)
Gel gelelim aşk hikayenizin en kalıcı, en hatırası saklanır detayına; davetli hediyelerine. Davetlilere sürprizi kaçmış tahmin edilir nikah şekerleri vermek artık bir parça tazeliğini yitirmiş, yerini çok daha tahmin edilemez, sürprizli, espirili, süsü püsü yerinde nikah hediyeliklerine bırakmış durumda.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...