Düğün günü aşkı sadece, birlikte ”evet” dediğiniz, iyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta beraber yaşlanacağınız adamla yaşamazsınız; aynada kendinizi gelinliğinize, ayakkabılarınıza, saçınıza, makyajınıza, üzerinizdeki her bir milimetreye tutkuyla bakarken yakaladığınız zaman da; hayatınızdaki en narsist günü yaşıyor olduğunuzu farkedersiniz. İtalya’ da ya da Fransa’ da Büyükelçilik’ te nikahınızın kıyılacağını varsayabileceğiniz derecede elegant dantalleri, her vücut tipine hitap eden korse kalıpları, yerinde durmak nedir bilmeyen, alıp başını giden zengin koleksiyonu, üst sınıf kalitedeki kumaş ve işçilik dokunuşu, duvağından saç tokasına, bolerodan ayakkabısına tepeden tırnağa düşünülmüş, eksik bırakılmamış, tülleri, kurdeleleri, drapeleri ile trendy, şehirli, cüretkar, enerjik, yalın, duru, kıvrımlı, zamansız, dökümlü, kabarık, ölçülü, orantılı, oyuncul, geleneksel, teatral, asil, zarif ve feminen.. Couture gelinlik denilince akla gelen iki kelime; Justin Alexander.
imagesHYTTMPKA

1986 yılında New York’ ta kurulan Justin Alexander; tasarımları ile gelinlik modasına öyle ezberbozan bir soluk kazandırdı ki, kısa süre sonra ABD ve Avrupa’ da önde gelen, hatrı sayılır gelinlik markaları arasında ışıldayan varlığını hissettirdi. Türkiye ile tanışması 2007′ de gerçekleşen JA; aşık olunası koleksiyonlarını, 2012′ den itibaren kendi ismini taşıyan mağazalarında satışa sunmaya başladı.
imagesM7RG6OQX
”En iyi kalıp” ve ”En iyi tasarım” kategorilerinde Uluslararası Gelinlik ödüllerini de cebine koyan Justin Alexander, 50 ülkede ve 2000′ den fazla mağazasında evlilik için gün sayan heyecanlı ve telaşlı hanımlarıın aklını başından alarak, nokta atışı kararlar vermesini kolaylaştırıyor. Couture gelinlikleri ile kusursuzluğu eşsizlikle birleştirerek, gösterişli, kabarık balo eteklerinden, romantik deniz kızı modellerine kadar geniş bir yelpaze sunuyor. Ayrıca; yumuşak detaylar ve zengin drapelerle Sincerity, sade ve modern çizgisi ile Sweetheart markaları da çatısı altında yer alıyor.
images6DXZVQLB
Bağdat Caddesi Erenköy’ de bulunan showroomunda Janset Bac Dülger; profesyonel bakış açısı, tecrübesi ve stil sahibi zevki ile; birbirinden şık, narin ve farklı Justin Alexander modellerini sizlere sunarken, evlilik öncesi listenizde gelinlik seçimi kutucuğunu; özgüvenli ve kararlı bir şekilde işaretlediğinizi farkedeceksiniz.
imagesEX89Y3I9

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...